Dział transportu: (62) 597 14 73

biuro.kalotrans@gmail.com

Telefon alarmowy: (+48) 661 841 718

Historia

Firma KALO-TRANS powstała pod koniec 2015 roku.
 
Naszą ideą było i jest tworzenie firmy przyjaznej klientom, która zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie świadczonych usług transportowych i spedycyjnych.
 
Solidność i terminowość pozwoliły nam zdobyć zaufanie wśród kontrachentów.
 
Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym Just-In-Time na terenie całej Europy.
 
Świadczymy również usługi Spedycyjne, opierając się na współpracy ze sprawdzonymi i zaufanymi podwykonawcami. 
 
W porozumieniu ze zleceniodawcą powierzamy przewóz ładunków doświadczonym partnerom, łącząc siły w celu sprostania oczekiwaniom naszych Klientów.
 
Naszą misją jest tworzenie i rozwój usług transportowych i logistycznych o wysokiej jakości, analiza i realizowanie zleceń Klientów oraz tworzenie długofalowej współpracy opartej na obustronnym zaufaniu.
 
Naszym celem jest dalsze rozwijanie się i dostosowywanie ofert transportowych do potrzeb rynku.
 
Nasza wizja to nowoczesna firma w transporcie międzynarodowym, przewozie ekspresowym towarów busami, która znajdzie się w śród największych firm transportowych i logistycznych w Europie.
 
Naszą strategia obejmuje zrozumienie potrzeb klienta, analizę biznesu oraz dostosowanie wysokiej jakości oferty ekspresowego transportu międzynarodowego i logistyki.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia wymagane do przewozu rzeczy na terenie Europy oraz dodatkowe ubezpieczenie przewożonego frachtu. Towar jedzie na tym samym aucie od początku do końca transportu (bez przeładunków).

Tag: